IT Danışmanlık

IT Danışmanlık:

İş hayatındaki başarı; iyi planlanmış, doğru yönetilen, değişen taleplere cevap verebilen, verimliliği artıracak bir bilgi teknolojisi yapısı ile mümkün olabilir. Siz de katma değer sağlayacak çözümleri hedefleyerek, bilgi teknolojilerinin sağlayacağı fayda ile gücünüzü arttırabilirsiniz. Voo Bilişim Çözümleri olarak bu farkındalık ile sizlere geniş bir yelpazede Bilgi Teknolojileri danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Kaynakların kısıtlı, beklentilerin yüksek olduğu günümüz koşullarında doğru teknolojilerin seçilmesi, bir araya getirilmesi ve hayata geçirilmesi artık çok önemli bir unsur. Artan rekabet ve tempo hepimizi daha akılcı, daha planlı davranmaya zorluyor. Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile teknoloji danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi konularında müşteri odaklı çözüm anlayışı ile hizmet üretmeye özen gösteriyoruz.

Voo Bilişim 10. Yıl video

Teknolojileri danışmanlık hizmetleri kapsamında uzmanlık alanlarımız: 

• Bilgi teknolojileri durum, verimlilik ve süreç analizi,

• Bilgi sistemleri uygulama tasarım ve geliştirme hizmetleri,

• Sistem işletim ve yönetim hizmetleri,

• Veri tabanı yönetimi,

• Network yönetimi,

• Bilgi teknolojileri güvenlik yönetimi

• Bakım destek hizmetleri

Bilgi Teknolojileri ortamınızı sektörde kabul gören en iyi uygulamalarla yeniden değerlendirmeniz ve oluşturmanız için her zaman yanınızdayız. Hizmet yönetimi yaklaşımımız ile aldığınız hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmanıza, daha iyi yönetip kontrol altında tutmanıza ve altyapı yatırımınızdan daha fazla getiri elde etmenize yardımcı oluyoruz. Danışmanlık hizmetlerimizi gerçekleştirirken öncelikle analiz ve değerlendirme çalışmaları yapar ve ayrıntılı, öncelikleri belirlenmiş bir yol haritası çizerek  teknik mimariyi yapılandırıyoruz. Bu çalışmalar sırasında yine en uygun ödeme ve finansman alternatiflerini de sizin için sunmaya özen gösteriyoruz.

Amacımız sizleri dinleyip anlayarak, yaptığınız işi detaylı analizini yaparak beklenti ve taleplerinizi doğru değerlendirmek ve minimum risk ile maksimum faydayı tarafınıza sağlamaktır.

Error: Contact form not found.