Süreklilik ve Felaketten Kurtarma

Süreklilik ve Felaketten Kurtarma

img

Bir Bilgi Teknolojisi sağlayıcısının verdiği en önemli hizmet, müşterilerini güvende tutmaktır. Voo IT Solutions, iş sürekliliği felaketten kurtarma ve yedekleme çözümleri ile kurumların felaket anlarında, kritik iş fonksiyonlarının devamını sağlamak amacıyla çalışmaktadır.

Kurumların iş sürekliliklerinin sağlanabilmesi için; kritik iş süreçlerine ilişkin verilerinin korunması, felaket senaryolarının oluşturulması, yedekleme stratejilerinin belirlenmesi, en iyi yedekleme donanım ve yazılım uygulamalarının kullanılması ve bu işlemlerin yönetilmesi işlevleri gerçekleştirilmelidir.

Disaster Recovery çözümleri de iş sürekliliğinin bir parçasıdır. Oluşabilecek felaket durumları, siber saldırılardan ekipman arızalarına ve doğal afetlere kadar organizasyondaki sistemi risk altına sokan herhangi bir şey olabilir. Felaket kurtarma planı ile hedef, bir işletmenin mümkün olduğu kadar normal çalışmaya devam etmesini sağlamaktır. Felaket kurtarma süreci planlama ve test etmeyi içerir ve işlemleri geri yüklemek için ayrı bir fiziksel yapı içerebilir.

Sonuç:

Voo IT Solutions müşterilerinin verilerini günlük olarak güvenli bir şekilde yedeklenmesini, izlenmesini ve test edilmesini sağlayacak çözümler sunmak için sektörün önde gelen yazılım ve donanım vendörleriyle ortaklık kurmuştur. Bu sayede işletmelerin felaket kurtarma çözümlerine ihtiyaç duyduğu anlarda, verilerinin hızlı bir şekilde geri yüklenebileceğinin ve en önemlisi iş sürekliliklerinin garantisini sağlar. Mevcut stratejinizin ihtiyaç anında eşleşip eşleşmeyeceğini görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Sürekliliği
Günlük Takip
Güvenlik Hissi

Error: Contact form not found.