Hakkımızda

Voo Bilişim Çözümleri

Voo IT'ye hoş geldiniz.

İşletmelerin bilişim ihtiyaçlarının, güncel teknolojiyi kullanarak karşılanmasını sağlamak üzere 2011 yılında Nuevo adı altında kurulmuştur. 2015 yılında firma ünvanı şirketler birleşmesi neticesinde Voo Bilişim Çözümleri olarak değiştirilmiştir.
img
Hangi amaçla çalışırız?
Bilişim danışmanlığı ve entegrasyonu alanında orijini "siz" kabul etmekteyiz ve işletmelerinizin güncel teknolojiye yapacağı yatırım için proje oluşturmaya hazırız. Amacımız; satın aldığınız donanım ve yazılımların kısa süre içerisinde atıl hale gelmesini engellemek ve "siz'i" yüksek verimlilikte iş gücüne ulaştırmaktır.
Nasıl çalışırız?
Dizayn aşamasında işletmenizin mevcut sorunlarını ve beklentilerini dinleriz, plan içerisine alınıp değerlendirilmesi gereken bilgilerinizi analiz eder ve en az risk, optimum fiyat-performans temelinden ayrılmadan kurumunuzun problemsiz işleyişe ulaşması için çaba sarf ederiz.
Küçük bir hatırlatma!
İşletme çalışanlarının teknoloji ekipmanlarını ve yazılımlarını sürekli ve sorunsuz kullanabilmesi; hem iş disiplini hem de yüksek verimlilik için kaçınılmazdır. Bu pencereden baktığımızda dahi dizayn ve kurulum aşamasında sarf edilen efor ve maliyetlerin geri dönüşü tahmin edemeyeceğiniz kadar hızlı olacaktır.

Şirketimiz hakkında kısa kısa...

2011
Ağ güvenliği
İlk günden beri ağ yapılarınızda kablolu/kablosuz haberleşme güvenliğine önem veriyor ve kimlik sorgulama esasına dayalı çözümlerimizi uyguluyoruz.
2012
Sistem yükseltme
2000 kullanıcı üstü ilk bütünleşik sistem yükseltmesini bir devlet üniversitesinde başarıyla gerçekleştirdik.
2013
40 Gbps kenar bağlantılar ve cluster omurgalar
Farklı noktalardaki sunucuların ve omurgaya bağlı kenar switchlerin birbirleriyle 40Gb iletişim sağladığı switch sistemleri tasarladık.
2014
A'dan Z'ye otel networku tasarlıyoruz
Kablolama altyapısından bilgisayarlara, swithlerden internet ücretlendirme yazılımına, firewalllardan sunuculara, her şey...
2015
Hızlı yedeklemeler ve hızlı geri dönüşler
Güncel yedekleme ve yazılım/donanım teknolojilerini kullanarak, üretim sektöründeki müşterimizin hızını 6 kat arttırdık.
2016
Masaüstü ve GPU Sanallaştırma
Merkezi yönetim ve veri güvenliği yapılandırmalarını temel kabul eden havacılık sektöründeki müşterimizin iş istasyonları yatırımına mukabil tasarruf etmesini sağladık.
2017
İş sürekliliği
%99.999 iş sürekliiğini sağlamak amacıyla donanımsal ve yazılımsal çözümlerimizi ulaşım sektöründeki müşterimizde çalışır hale geçirdik.
2018
Veri kayıplarını engelliyoruz
Bilgi güvenliği yönetimi (ISO 27001) ve kişisel verileri koruma kanunu kapsamında müşterilerimize danışmanlık sağlıyoruz.
Niçin Voo IT

Zamana yenilmiyoruz, sürekli yenileniyoruz...

Takım arkadaşlarımızın her biri, moralimizin yüksek, enerjimizin daim olması için çaba gösterir. Biliriz ki; kaliteli hizmeti size ulaştırabilmek, mutlu ve konforlu bir ekibe sahip olmaktan geçer. Duyurusu yapılmış teknolojilerin testlerini yapar ve eğitimlerine katılmaya özen gösteririz. ArGe çalışmalarımızı veya özel konfigürasyonları "siz'de" değil, önce ofisimizde uygular ve "siz'e" dersimizi çalışmış olarak geliriz. İsteklerinize veya sorunlarınıza olabildiğince hızlı dönmek için gayret gösteririz.
img

Voo IT hakkında neler konuşuluyor...

Kadromuz

Bilişim sektörü içerisinde en az 7 senedir tanışan, birbirini tamamlayan, aldığı görevde veya üstlendiği projede başarıyı yakalamadan rahat uyuyamayan bir grup...
Volkan Başaran
Kıdemli Sistem Destek Uzmanı
Volkan Başaran
Microsoft ve Linux sistemler, sanallaştırma, yedekleme ve süreklilik konularında uzmandır. 73 doğumlu bir matematik mühendisidir, en az risk ve hatayla projeyi tamamlamak için azami gayret sarf eder. Hobileri; fotoğrafçılık, bisiklet.
Mehmet Topuz
Sistem Destek Uzmanı
Mehmet Topuz
Microsoft işletim sistemleri ve uygulamaları ile sanallaştırma platformlarında tecrübelidir. Proje uygulamalarının vazgeçilmezlerinden. 88 doğumlu bir işletme mezunudur. Hobileri; müzik, gezinti, bisiklet
Ferhat Talay
Sistem Destek Uzmanı
Ferhat Talay
Sanallaştırma, yedekleme, süreklilik, 365 ve Microsoft sistemler konusunda uzman. 92 doğumlu İnternet ve Ağ Teknolojileri mezunu. Hobileri; araştırmak, seyahat ve kamp yapmak.
Nilgün Yüksel
KIDEMLİ SATIŞ YÖNETİCİSİ
Nilgün Yüksel
İlgilendiğiniz yazılımının veya teknoloji ekipmanının en güvenilir ve en uygun fiyat ile hangi üreticiden, nasıl satın alınacağı konusunda uzmandır. Son derece hızlı ve bir o kadar etkin olan çalışmalarıyla tanınır.
Kaan Akay
Sistem & Network Uzman Yardımcısı
Kaan Akay
1995 doğumlu ağ yapılarına gönül vermiş bir inşaat mühendisi. Mükemmelliyetçi yapısıyla sorunlarınıza tititzlikle eğilir. Hobileri: Doğa Sporları, Yemek pişirmek
Önder Önderoğlu
Kıdemli Network Uzmanı
Önder Önderoğlu
Marka model ayırt etmeksizin türlü network ve güvenlik cihazları/yazılımları ile ilgilenmektedir. Olası kritik sorunlara karşı soğukkanlı tutumu sizi endişelendirmesin. 81 doğumlu bir elektronik mühendisidir. Hobileri; müzik ve yemek pişirmek...
Ferruh Göksel
Kıdemli Tedarik Zinciri Yöneticisi
Ferruh Göksel
İlgilendiğiniz teknoloji ekipmanının veya yazılımının en güvenilir ve en uygun fiyat ile hangi üreticiden, nasıl satın alınacağını iyi bilir. "Siz'e de" bütçenize sığacak çözümlerle gelir. Titiz araştırmaları ile tanınır. 77 doğumlu bir istatistikçidir. Hobileri; müzik, sinema...
Volkan Erinçmen
İş Geliştirme Danışmanı
Volkan Erinçmen
Sektörde satınalma, ithalat-ihracat, lojistik, finans, satış ve proje geliştirme konularında tecrübelidir. Özel ilgi alanı iş sürekliliği projeleri olup 72 doğumlu ve ekonomi mezunudur. Hobileri; dans, muzik ve sinema
Sena Aybek
Pazarlama Uzmanı
Sena Aybek
Şirketin tanıtımı konusunda aktif rol oynar. İş geliştirme, satış ve pazarlama alanlarında şirketin büyümesine katkı sağlar. İşletme ve Uluslararası ilişkiler mezunudur. Hobileri: Müzik, blogging, seyahat.
Mertcan Hınıslı
Sistem & Network Uzman Yardımcısı
Mertcan Hınıslı
Hızlı zekası ve iş bitiriciliği öne çıkan Mertcan sistem sorunlarınızı dinlerken detaylı ve inceliki bir çalışma ortaya koyar. Hobileri: Satrançta lisanslı sporcu
Furkan Uçan
Sistem & Network Uzman Yardımcısı
Furkan Uçan
Genç yaşına rağmen olgun ve soğukkanlı duruşuyla dikkat çeker. Sistem sorunlarınızın güvenle çözüme ulaşması çabalar.

Error: Contact form not found.