Veri Yedekleme

Veri Yedekleme

Yedekleme Çözümleri

Yedekleme çözümlerimizle fiziksel, sanal veya bulut üzerinde bulunan kritik verilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyip koruyabilir ve olağan dışı durumlarda sıfır data kaybı ile geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Neden Verilerimi Yedeklemeliyim?

Siber Saldırılar: Hackerlar, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar aracılığıyla yapılan siber saldırılar, işletmelerde büyük veri kayıplarına neden olabilir. Eğer bir yedekleme sisteminiz yok ise bu durum ciddi iş kesintileri ve veri kayıplarına neden olur.Bunun yanında yasal olarak kişisel verileri koruma kanunu kapsamında herhangi bir kullanıcı veya kurum verisinin dışarı sızması itibar, pazar payı kaybı, ciddi maddi ve hukuki sonuçlar ile sonuçlanabilir.

Doğal Afetler: Siber saldırılar haricinde diğer bir iş gücü ve veri kaybına neden olacak risk doğal afetlerdir.Bir yangın, sel veya başka bir türdeki doğal afet, bulunduğunuz yerdeki tüm verileri silebilir ve geri dönüşü neredeyse imkansız hale getirebilir.

Donanım Arızası: Cihazınızda meydana gelen bir problem nedeniyle verileriniz geri dönüşümsüz olarak kaybolabilir veya hasara uğrayabilir.

Veri Güvenliği: İş verilerinin tutulduğu personelinize ait kişisel bilgisayarlar, mobil cihazlar veya iş yerindeki masaüstü bilgisayarlar çalınabilir, işleriniz bu durumdan olumsuz etkilenebilir.Bunun yanında kötü niyetli kurum içi eylemler sonucu verileriniz geri dönüşümsüz bir şekilde tahrip edilebilir.Kesintisiz bir iş akışı için verilerinizi yedeklemeniz en iyi çözümdür.

 

 

 

 

Yedekleme Çözümlerimiz

 

 

Veeam: Veeam® Backup & Replication™ sanal, fiziksel ve bulut tabanlı tüm iş yükleriniz için erişilebilirlik sunar. Tek bir yönetim konsolundan tüm uygulama ve verileriniz için hızlı, esnek ve güvenilir yedekleme, kurtarma ve replikasyon işlemlerini yöneterek geleneksel yedekleme çözümlerinden tamamen kurtulabilirsiniz. İncele

 

Nakivo: Nakivo Backup & Replication hem hızlı,  hem güvenilirlik oranları yuksek olan, hem de yine rakiplerine kıyasla daha uygun maliyetlerle sahip olabileceğiniz, tek bir web arayüzünden bütün sisteminizi kontrol edebildiğiniz kullanımı basit bir yazılım ürünüdür. Voo Bilişim Çözümleri olarak 2016 senesinden beri partner olduğumuz Nakivo, sadece bir workstation yedeklemesinden, birden fazla bölgede hizmet veren karışık altyapı ve cloud ortamlarına sahip olan son kullanıcıların imdadına backup ve disaster uygulaması olarak yetişmektedir. İncele

 

Dell EMC: Dell Technologies Data Protection Suit ailesinde bulunan yedekleme ve real time replikasyon çözümlerine entegre ettiği Datadomain backup appliance’ları ile enterprise şirketlerin kompleks yedekleme ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır. İncele

 

Error: Contact form not found.